O nas

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. jest największym podmiotem leczniczym w Pabianicach. Pomoc medyczną otrzymują u nas przede wszystkim mieszkańcy tego miasta, ale świadczymy usługi zdrowotne również pacjentom z gmin ościennych oraz z innych powiatów.

Pamiętając o misji placówki - "Twoje zdrowie - naszym celem" - dbamy, aby zagwarantować leczenie na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki profesjonalnej kadrze medycznej, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i nowoczesnym urządzeniom, gwarantującym m.in. szeroką, dokładną diagnostykę, a także przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów operacyjnych.

Lekarze pracujący w Pabianickim Centrum Medycznym Sp. z o.o. udzielają świadczeń w różnych specjalnościach – zarówno ambulatoryjnie, jak i w oddziałach szpitalnych.

Do naszych mocnych stron, poza kompleksowym podejściem do pacjenta, należy dbałość o profilaktykę, co potwierdzają realizowane systematycznie programy zdrowotne, adresowane do różnych grup wiekowych.

Leczymy bezpłatnie, w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Powierzając nam swoje zdrowie możecie Państwo być pewni, że zrobimy wszystko, abyście mogli cieszyć się nim jak najdłużej.