Prezes PCM gościem telewizyjnej "Rozmowy Dnia"

Dr n. ekon. Witold Olszewski, prezes Pabianickiego Centrum Medycznego, został zaproszony przez łódzki ośrodek regionalny Telewizji Polskiej do opowiedzenia na antenie o zmianach, jakie w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy nastąpiły w naszym szpitalu.

Była to znakomita okazja, aby dowiedziało się o nich szerokie grono osób, gdyż odbiorcami TVP3 Łódź są mieszkańcy całego województwa łódzkiego.

Prezes PCM wystąpił w programie „Rozmowa dnia”, którą prowadziła red. Joanna Goszcz – Stasiak. Podczas kilkunastominutowej dyskusji zostały poruszone różne tematy, m.in. zakupy sprzętu medycznego (histeroskop i morcelator dla oddziału ginekologiczno – położniczego, laparoskop na blok operacyjny), nowe świadczenia medyczne (otwarcie czterech poradni specjalistycznych oraz oddziału psychiatrycznego rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży), osiągnięcia (np. wyróżnienie dr n. ekon. Witolda Olszewskiego jako „Menedżera Roku” w ogólnopolskim konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia. Liderzy Medycyny”), wynikach finansowych i planach na przyszłość (to m.in.termomodernizacja budynków szpitala).

Wizyta w TVP3 Łódź przebiegła w bardzo miłej atmosferze, za co jej dziennikarzom serdecznie dziękujemy.

Link do „Rozmowy Dnia”: